Viete čo ? Stane sa vám to !

Autor: Martin Šefčovič | 7.11.2015 o 11:46 | Karma článku: 4,17 | Prečítané:  717x

Budete mať obdobie keď sa vám bude zdať, že všetko je nezmyselné, Nebudete sa vedieť nadýchnuť a budete si myslieť, že vaše telo je z olova.

Nikto vám vtedy nebude blízky, neosvieži vás ranná rosa a nepocítite na tvári teplo slnka

Stane sa to ! Každému ! A nebudete vedieť ako spraviť ďalší krok. Budete len hlúpo civieť na ostatných a rozmýšľať nad tým, že odkiaľ vzali tú energiu ! Budete mať pocit, že ste mimozemšťan, ktorého druhovia zabudli na nepriateľskom mieste v bojovej zóne beznádeje.

Vy však zotrvajte, vydržte !!! Nemôže vás to zlomiť !

Nepríde pomoc možno tak ako ju očakávate ... Vy sám ste silnejší ako si myslíte aj keď sa vám to v takomto stave bude zdať absurdné. Len vydržte, nadýchnite sa a vydýchnite.., tam všetko začína bez kyslíku vydržíme najkratšie...

Nebojte sa ! Uvedomte si, že nikto to nemá ľahké a línia medzi zúfalstvom a šťastím je veľmi tenká a najmä vrtkavá. Pochabý sú tí čo si myslia, že ich nič nedostane. Ale Vašou úlohou na tomto svete je vydržať, pokiaľ vás čert nevezme do horúcich  pekiel, ale pokiaľ sa tak nestane, vaše miesto je tu!!! Neexistuje výhovorka prečo by nebolo !

 Ste dôležitý pre okolie, pre ľudí, ktorých v takej chvíli nevnímate. Možno ste dôležitý pre niekoho o kom ani neviete, ale kupujete si od neho ráno noviny a možno čaká na váš aj keď trochu smutný úsmev... nikdy neviete !  Vy to prekonáte, niečo sa zmení a vy sa zas nadýchnete. Možno to bude úsmev dieťaťa, ktoré sa na vás bezstarostne usmeje ! Možno láskavé slovo od osoby od ktorej to nečakáte, ale vždy to prejde ! Potom zas vy budete pomáhať ostatným čo to budú potrebovať. A budete vynikajúci pomocník, lebo viete aké to je byť dole a nebudete predstierať rolu silného a neporaziteľného. Budete si uvedomovať čo prežíva ten, ktorý pomoc potrebuje a to je neoceniteľná skúsenosť !  Ťažko pomenovať tento neustály boj ale je asi ten najťažší ! Avšak v živote sme vždy raz hore a raz dole, ale tí okolo vás sú na tom podobne....a raz možno budú potrebovať vašu pomoc... a na to nikdy nezabúdajte !

Ďakujem všetkým, ktorý mi v živote pomohli !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Bývalý vyšetrovateľ: Zločinci najradšej obchodujú so štátom, peniaze tam majú isté

V tieňovej ekonomike sa pohybuje veľké množstvo peňazí.

KOMENTÁRE

Nerobme z Kisku dobrého anjela, ide o princíp

To, čo sa urobilo v prípade prezidenta, očakávame aj pri vládnych kauzách.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.


Už ste čítali?